Dziękujemy!

Wniosek o miesięczny abonament OTOWash
został złożony poprawnie!

Nasi Agenci pracują w godzinach 9.00-17.00

Twój wniosek zostanie zweryfikowany, a następnie na podany w formularzu numer telefonu otrzymasz SMSa ze zgodami. Potwierdź je w ciągu 24h.

Wyślemy Ci e-maila potwierdzającego zawarcie umowy. Następnie zapłać za abonament korzystając z przesłanego przez nas linku.

Pobierz aplikację Mooveno
i umawiaj wizyty w ramach abonamentu!

  • 700 profesjonalnych myjni ręcznych w całej Polsce
  • 40% taniej dzięki subskrypcji
  • Taka sama cena we wszystkich myjniach
  • Identyczny standard usług w całej Polsce
  • Bezgotówkowa realizacja usług + e-faktura
  • Rezerwacja wizyt w aplikacji
  • Pełne ubezpieczenie procesu mycia
  • Infolinia dostępna przez cały tydzień
OTOWash mapa myjni
Rozwiązanie dostarcza Mooveno
OTOWash.pl

Opinie naszych Klientów

Najczęściej zdawane pytania

Abonament OTOWash zawierany jest na okres 12 miesięcy. Jednakże, możesz zrezygnować w każdym momencie ze  skutkiem na koniec bieżącego miesiąca kalendarzowego. Pamiętaj, że rezygnacja z umowy przed upływem 12 miesięcy  wiąże się z koniecznością zwrotu udzielonych rabatów (różnica między ceną abonamentu, a regularną ceną usługi zawartą w cenniku). 

W zakres usługi wchodzi ręczne mycie i suszenie nadwozia, mycia kół i nadkoli, odkurzanie wnętrza pojazdu, czyszczenie plastików, czyszczenie szyb od środka, odkurzanie bagażnika, jeżeli nie znajdują się w nim elementy wymagające przenoszenia lub wyjmowania.

Nie, jeden abonament obowiązuje dla jednego samochodu.

Użytkownik może raz w roku zmienić samochód, dla którego opłacany jest abonament, z zastrzeżeniem, że wielkość  pojazdu nie ulegnie zmianie. 

Oferta jest skierowana do osób fizycznych oraz firm.

Jeśli kupujesz abonament jako firma i potrzebujesz faktury, wypełniając formularz podaj dane do faktury we wskazanym miejscu.

Tak! Oprócz tego, że w abonamencie płacisz mniej, to koszty samych abonentów zaczynają się od 89 zł / miesięcznie. A dodatkowo nie tracisz czasu na sprzątanie.

Tak, do jednego numeru telefonu użytkownik może podpiąć dowolną ilość pojazdów, dla każdego z nich będzie naliczany miesięczny abonament, zgodnie z wybranym wariantem subskrypcji.

Abonament obejmuje wszystkie koszty związane z myciem i sprzątaniem Twojego samochodu. Koszty dodatkowe jak  np. woskowanie czy pranie wnętrza możesz ustalić na miejscu w myjni.

Płacisz nawet 40% taniej. Myjnie objęte abonamentem specjalizują się w profesjonalnym myciu ręcznym, więc masz pewność wysokiej jakości usługi.

Absolutnie! OTOWash zapewnia pełne bezpieczeństwo Twoich danych płatniczych. Nie zajmujemy się procesowaniem ani przechowywaniem tych informacji. Odpowiedzialność za te operacje spoczywa na renomowanym operatorze płatności Tpay, który obsługuje tysiące sklepów internetowych i współpracuje z wiodącymi instytucjami płatniczymi.

W przypadku reklamacji dotyczących jakości naszych usług, prosimy o bezpośrednie skontaktowanie się z naszą myjnią. Jeśli chodzi o reklamacje dotyczące aplikacji, zachęcamy do kontaktu z infolinią pod numerem 606 655 855 lub wysłania wiadomości na adres e-mail reklamacje@mooveno.pl

TechnologyAMD Sp. z o.o. ul. Tomasza Zana 11A 20-601 Lublin

©TechnologyAMD Sp. z o.o. 2022-2024